И отново Салах! Обичайният герой измъкна Ливърпул срещу Палас

Салах продължава да прави изключителни неща през този сезон за Ливърпул Снимка: Getty Images
Салах продължава да прави изключителни неща през този сезон за Ливърпул

В пореден мач Мохамед Салах беше големият герой за Ливърпул и донесе победен гол на отбора си малко преди края на гостуването срещу Кристъл Палас.

"Мърсисайдци" надделяха с 2:1 в доста интересен мач от 32-ия кръг на Висшата лига.

В началните минути и двата отбора си размениха по едно чисто положение, а след това домакините спечелиха дузпа.

Заха беше изведен срещу Лорис Кариус, вратарят го събори, а реферът посочи бялата точка. Оттам Лука Миливойевич не пропусна за 1:0.

Ливърпул натисна и в 49-ата минута стигна до изравняване. Садио Мане засече ниско центриране на Милнър и направи 1:1, а малко след това удар на Александър-Арнолд беше изчистен от голлинията.

После Кристиан Бентеке пропусна на два пъти за Кристъл Палас, за да дойде 84-ата минута, когато Салах овладя центриране на Анди Робъртсън и разстреля Хенеси за крайното 2:1.

С успеха Ливърпул излезе на второ място с 66 т., но има и два мача повече от Манчестър Юнайтед, който е с 65.