Дибала изведе Ювентус до още една победа, на ход е Наполи

Дибала отново вкара от пряк свободен удар Снимка: Getty Images
Дибала отново вкара от пряк свободен удар

С два гола на Пауло Дибала Ювентус победи Удинезе с 2:0 в домакински мач от 26-ия кръг на Серия "А".

Поредната победа изведе Юве на първо място в класирането с 2 т. пред втория Наполи. За да си върнат първото място, неаполитанците трябва да победят в дербито с Интер по-късно днес.

На "Алианц Стейдиъм" Дибала откри резултата в 20-ата минута с идеално изпълнение на пряк свободен удар.

В 37-ата минута аржентинецът спечели дузпа и с изпълнението се нагърби неговият сънародник Гонсало Игуаин. Той отправи остър удар от бялата точка, но Бизари спаси вратата си.

В началото на второто полувреме Дибала и Игуаин отново показаха класата си и първият завърши комбинацията им с гол за 2:0.