Юнайтед се справи с Уест Хем, спорни съдийски решения белязаха мача

В 63-ата минута резервата Хуан Мата даде преднина на червените дяволи, а 12 преди края Ибрахимович удвои. Снимка: getty

Манчестър Юнайтед победи с 2:0 като гост Уест Хем чрез голове през второто полувреме на Хуан Мата и Златан Ибрахимович.

Двубоят бе белязан от някои спорни съдийски решения от страна на Майк Дийн, който в 15-ата минута даде червен картон на Софиан Фегули, а при попадението на Ибрахимович имаше засада.

Мачът тръгна много оспорвано, но в 15-ата минута Майк Дийн показа директен червен картон на Софиан Фегули, а натам Юнайтед погледна уверено и създаде редица интересни ситуации пред противниковата врата.

Мхитарян и Валенсия направиха двоен пропуск на празна врата след подаване на Ибрахимович. Първо еквадорецът прати топката в греда, а след него и арменският национал не бе точен.

Лансини също бе близо до попадение, но Давид де Хеа направи виртуозно спасяване с една ръка.

Второто полувреме почна отлично за Уест Хем, но Пайе и Антонио не се възползваха от изгони ситуации.

В 63-ата минута резервата Хуан Мата даде преднина на червените дяволи, а 12 преди края Ибрахимович удвои. На повторение обаче се видя, че шведът е бил в положение на засада.