Страх в Тотнъм: Кейн под въпрос за Юнайтед?

Хари Кейн пропусна загубата с 2:3 от Уест Хем за Купата на лигата Снимка: Getty Images
Хари Кейн пропусна загубата с 2:3 от Уест Хем за Купата на лигата

Мениджърът на Тотнъм Маурисио Почетино не даде еднозначен отговор дали Хари Кейн ще бъде готов за дербито с Манчестър Юнайтед на „Олд Трафорд” в събота.

Английският нападател не бе на терена при загубата на „шпорите” с 2:3 от Уест Хем в сряда вечер за Купата на лигата.

Всички смятаха, че Кейн е получил почивка, но в интервюто си след мача Почетино коментира доста загадъчно ситуацията около голмайстора на Висшата лига в последните два сезона.

„Ще видим, ще видим”, отговори аржентинецът на въпрос дали Кейн ще вземе участие в гостуването на „Олд Трафорд”, след като Тотнъм допусна обрат, след като водеше с 2:0 на полувремето срещу „чуковете” на „Уембли”.

„Трябваше да правим промени по различни причини и ще трябва да изчакаме да видим какво ще се случи в следващите няколко дни”, добави Почетино.

Юнайтед и Тотнъм са съответно втори и трети в класирането, като са разделени само от голова разлика, като двата отбора имат по 20 точки в актива си след изиграването на девет кръга.

Хари Кейн се разписа два пъти при победата с 4:1 над Ливърпул през уикенда и е водач в листата при голмайсторите с осем попадения до момента, с един повече от Серхио Агуеро и Ромелу Лукаку.