От Уест Хем искаха да набият Погба при равенство с Манчестър Юнайтед

Около Погба се заформи меле в края на мача, при което обаче съдията реши да не показва червени картони Снимка: Getty Images

Уест Хем и Манчестър Юнайтед завършиха 0:0 в Лондон в отложен мач от 31-ия кръг на Висшата лига.

Тимът на Жозе Моуриньо трябваше да вземе поне точка, за да си гарантира второто място в крайното класиране и успя да постигне целта си, макар и без да предложи кой знае какъв футбол.

През първата част вратарят на Уест Хем Адриан на няколко пъти се намеси решително. Той спаси удар на Лингард, после и такъв на Алексис Санчес, а при добавката на Мактомней вече и гредата му помогна.

През втората част гостите отново не успяха да стигнат до гол и малко нелогично към края нервите взеха връх. Пол Погба направи неспортсменски фаул срещу Марк Ноубъл, след който половината отбор на Уест Хем тръгна да му иска сметка. Самият Ноубъл хвана Погба за гушата и му изви врата, за което трябваше да бъде изгонен, но получи само жълт картон.

Французинът също се размина само с жълт картон за агресивното си поведение.

В последния кръг от този сезон Манчестър Юнайтед приема Уотфорд в мач без значение за "червените дяволи".