Лудият кръг в Ла Лига продължава: Реал се разписа 6 пъти срещу Бетис

Столичани започнаха със звездното си трио в нападение. Снимка: getty
Столичани започнаха със звездното си трио в нападение.

Осмият кръг в Ла Лига се превърна в същинска голова фиеста, а Реал Мадрид завърши съботния ден подобаващо, побеждавайки Бетис с 6:1 на "Бенито Вийямарин" в Севиля.

Рафаел Варан откри резултата още в 4-ата минута след статично положение, изпълнено от Тони Кроос, а 120 секунди по-късно Роналдо можеше да удвои, но сбърка от лесна ситуация.

В 31-ата Хоакин загуби топката, Кроос я отне и подаде към свободния Бензема, който насочи по земя към непокрития близък ъгъл - 0:2.

До края на полувремето се разписаха Марсело и Иско, правейки преднината на „лос бланкос“ още по-солидна.

След почивката столичани започнаха малко неконцентрирано и веднага бяха наказани – след грешка на Пепе Алваро Сехудо намали на 4:1.

Веднага обаче Иско върна 4-головата преднина на своите. Роналдо оформи крайния резултат в 78-ата минута след хубав пас от страна на Мората.