Верона унижи Милан на Гатузо

Футболистите на Дженаро Гатузо продължават да търсят първи успех под негово ръководство далеч от Милано.

Милан претърпя тежка загуба с 0:3 при гостуването на Верона в калчото и заличи добрите впечатления от последните два мача.

"Росонерите" загатнаха за излизане от кризата с двете победи над Болоня и Верона през изминалите дни, но играчите на Дженаро Гатузо бързо бяха свалени на земята след звучното поражение с 0:3, с което Верона взе реванш за загубата със същия резултат през седмицата за Купата на Италия.

Андреа Карачоло изведе Верона с глава през първото полувреме, а в 55-а минута 17-годишният Мойс Кийн направи 2:0.

Милан инкасира трети гол след контраатака на Верона, завършена от Даниел Беса в 77-а минута.