Барса без Меси громи за Купата на краля

Алеиш Видал се ядосва на пропуск пред противниковата врата, но той вкара третия гол, а Барселона нямаше проблеми с Мурсия Снимка: Getty Images

Барселона не пожали гостуващия Мурсия в мач реванш от 1/16-финалите за Купата на Испания и разгроми с 5:0 съперника от трета дивизия.

Каталунците имаха аванс от 3:0 от първия мач и логично Ернесто Валверде заложи почти изцяло на резерви на "Камп Ноу".

Пако Алкасер откри в 19-ата минута, а след почивката отборът се развихри и с голове на Пике, Алеиш Видал, Денис Суарес и младия Арнаис докара резултата до 5:0.

Така Барселона безпроблемно се класира за следващия кръг на турнира.