Уотфорд обърна Тотнъм и се изравни на върха с Челси и Ливърпул

Невероятната серия на „стършелите“ продължава Снимка: Getty Images
Невероятната серия на „стършелите“ продължава

Уотфорд продължава изумителната си серия и записа четвърта поредна победа, обръщайки Тотнъм от 0:1 до 2:1 у дома.

След нулева първа част, „шпорите“ поведоха в 53-тата минута след нелеп автогол на Абдулайе Дукуре, който вкара топката в собствената си мрежа след центриране на Лукас Моура.

В 69-ата Трой Дийни изравни, засичайки центриране на Холебас от фаул, а в 76-ата, отново от центриране на Холебас, но този път от корнер, Крей Каткарт с глава донесе трите точки за „стършелите“.

По този начин Уотфорд се изравни на върха в класирането с Ливърпул и Челси, като и трите отбора са с пълен актив от 12 точки от началото на сезона.