Паника в Юнайтед преди дербито с Ливърпул заради Де Хеа

Де Хеа напусна принудително терена в началото на второто полувреме.

Наставникът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер понесе неочакван удар няколко дни преди дербито с Ливърпул. Юнайтед приема вечния си съперник в неделя, а вратарят Давид де Хеа може да пропусне големия мач.

Вратарят на "червените дяволи" получи травма по време на евроквалификацията на Испания срещу Швеция, която завърши 1:1. С точката иберийците се класираха за Евро 2020.

Де Хеа напусна принудително терена в 60-ата минута. Още в 28-ата минута той се хвана за десния крак, но реши, че може да продължи срещата. Малко след това даже се отличи със страхотно спасяване. Четвърт час след подновяването на играта обаче стражът напусна терена с болки в адукторите.

Но все пак Солскяер научи и добри новини през последните дни. Пол Погба, Аарън Уан-Бисака и Люк Шоу ще се готови за игра срещу Ливърпул, а в групата може да попадне и Антони Марсиал.