Юве помирисва рекордна седма поредна титла

Ювентус не пропусна да вземе трите точки и да дръпне с още две пред Наполи Снимка: Getty Images
Ювентус не пропусна да вземе трите точки и да дръпне с още две пред Наполи

Ювентус не пропусна да се възползва от равенството на Наполи срещу Милан и да дръпне с още две точки пред прекия конкурент в борбата за първо място в Серия "А".

Юве победи Сампдория с 3:0 на своя стадион и вече води с 6 т. на Наполи седмица преди директния сблъсък срещу неаполитанците.

И за трите гола асистенции записа Дъглас Коща, който влезе в игра малко преди края на полувремето и почти веднага подаде на Марио Манджукич, а хърватинът откри резултата.

След почивката се разписаха още Бенедикт Хьоведес (59-а минута) и Сами Кедира (74-а), за да доближат Ювентус до рекордна седма поредна титла.