Арсенал се издъни срещу 10 у дома

Арсенал се издъни срещу 10 у дома Снимка: Getty Images

Арсенал завъртя изненадващ хикс при домакинството си на Фулъм. "Артилеристите" водеха почти до края, след като обърнаха резултата, но с гол в 87-ата минута "котиджърс" стигна до равенството 2:2 и точката.

Андреас Перейра откри резултата още в първата минута след колективна грешка на домакините. Букайо Сака върна лошо една топка, а Перейра хвана в крачка Рамсдейл.

През втората част Арсенал обърна в рамките на само две минути. Първо, Сака се разписа от дузпа в 70-ата, а в 72-рата Еди Нкетия вкара втори гол.

Седем минути преди края Фулъм остана с човек по-малко заради втори жълт на Баси, който спря непозволено Нкетия, който подхвана бърза контра.

Въпреки че бяха останали с човек по-малко на терена, "котиджърс" стигнаха до точката. В 87-ата минута Палиня попари феновете на "Емирейтс", засичайки точно центриране от корнер.

Така Фулъм спря победната серия на Арсенал след първите два кръга и взе важна точка в тежко гостуване на лондонски съперник.