Байерн без Кейн се справи с Тотнъм в Сеул

Габриел Видович празнува ранния си гол срещу Тотнъм Снимка: Getty Images
Габриел Видович празнува ранния си гол срещу Тотнъм

Байерн Мюнхен надигра Тотнъм с 2:1 в приятелски мач, игран пред 63 000 зрители в корейската столица Сеул.

Талантът на баварците Габриел Видович откри резултата още в петата минута, реагирайки добре след отразен удар на Гнабри. До положението за Байерн пък се стигна след груба грешка на вратаря Викарио.

Малко след почивката Леон Горецка вкара втория гол за Байерн след добро извеждащо подаване на Матис Тел. Викарио отново спаси първия удар, но при добавката Горецка поправи първоначалната си грешка.

Крайният резултат оформи Педро Поро в 66-ата, след като изненада Свен Улрайх със страхотен изстрел.

За Байерн на терена липсваше Хари Кейн, който получи допълнителна почивка след Европейското първенство.

Това бе втора победа от три мача за Венсан Компани в Байерн. Баварците и Тотнъм ще се срещнат още веднъж и след седмица, но в Лондон.