Този сайт използва „бисквитки“ (cookies). Разглеждайки съдържанието на сайта, Вие се съгласявате с използването на „бисквитки“. Повече информация тук.

Разбрах

"Де Зерби ще върне Тотнъм в Топ 6"

"Де Зерби ще върне Тотнъм в Топ 6" Снимка: Getty Images

Хари Реднап направи смела прогноза пред GOAL.com, заявявайки, че Тотнъм ще завърши в Топ 6 в края на следващия сезон във Висшата лига, въпреки че похарчи пари за "средно" ниво играчи, а през последните две години се бори за оцеляването си.

"Те имат нужда от голяма промяна, трябва да се промени нещо в състава. Не познавам мениджъра, но ми харесва какво виждам от него. Очаквам той да не позволи да се повтори ситуацията от последните две години.

Той няма да търпи това и ще накара играчите да се променят. Ако не са достатъчно добри, ще бъдат продадени. Със сигурност ще доведе нови футболисти, но ще разчита на скаутското звено. Който се е занимавал с това през последните две години, не се е справял добре.

Те купуваха играчи, а дори не знам кои са половината от тях. Да съм честен, даваха се 50 милиона тук, 60 там, 70 за трети. Посредствени играчи, които не показаха нужните качества. Две години завършваш на 17-то място във Висшата лига.

Късмет е, че не изпаднаха през изминалата година. Имаха щастието да бият Вила преди те да играят с Нотингам в Европа. Като цяло тази година представянето на Тотнъм беше шокиращо.

Очаквам Де Зерби да промени нещата и следващата година Тотнъм да завърши сред първите шест."

Добави ни в предпочитани източници в Google

Седмичен бюлетин

Задоволи любопитството си по най-удобния начин — най-интересните статии директно в пощата ти.

Без спам. Можеш да се отпишеш по всяко време.

Най-четените