Два гола на Мбапе стигнаха за нова победа на ПСЖ

Два гола на Мбапе стигнаха за нова победа на ПСЖ Снимка: Getty Images

С два гола на Килиан Мбапе през първото полувреме Пари Сен Жермен победи с 2:1 в гостуването си на последния Анже.

Френският нападател има вече 34 попадения във всички турнири от началото на сезона, 22 от които в Лига 1.

Нападателят на гостите се разписа в деветата и в 26-ата минута, като Лионел Меси имаше пръст и при двата гола.

При първия аржентинецът копна прекрасно топката за Хуан Бернат, който с едно докосване я поднесе към Мбапе, след което сам го изведе за втория му гол.

Крайното 2:1 оформи Сада Тиуб три минути преди края.

ПСЖ вече има 75 точки на върха в класирането, с цели 11 пред втория Марсилия, който е и с мач по-малко. Анже пък остава последен с 14 и, на практика, вече е изпаднал.