Феноменален Роналдо блесна с хеттрик за полувреме (видео)

Кристиано Роналдо все по-добре се приспособява към новия си отбор. Ал-Насър победи Дамак с 3:0 като гост, а и трите попадения за тима реализира португалецът.

Той откри резултата, след като бе точен от дузпа в 18-ата минута. Четири минути след това удвои, след като получи от Ал Ганам и с нисък удар от границата на наказателното поле прати топката в десния ъгъл за 0:2.

Минута преди почивката хеттрикът бе факт. Този път Кристиано получи около точката за изпълнение на дузпа след страхотна асистенция на свой съотборник и нямаше как да сгреши от тази позиция.

Ал-Насър продължава да бъде лидер в саудитската лига, имайки аванс от две точки пред Ал-Итихад и три пред Ал-Шабаб. Шампионът Ал-Хилал изостава на цели 11 точки, но е и с три мача по-малко.