Гол на защитник в 90-ата минута спаси Барса от загуба на "Камп Ноу"

Гол на защитник в 90-ата минута спаси Барса от загуба на "Камп Ноу" Снимка: Getty Images

Гол на Роналд Араухо в 90-ата минута спаси Барселона от конфузна загуба срещу Гранада насред "Камп Ноу".

Мачът от петия кръг на Ла Лига завърши 1:1, след като каталунците получиха попадение във вратата си в самото начало и не успяха да го върнат чак до заключителните минути.

В състава на Роналд Куман се завърна Филипе Коутиньо, а титуляри бяха и 17-годишният Алехандро Балде и 18-годишният Юсуф Демир.

Още във 2-рата минута Домингош Дуарте откри резултата, след като засече центриране на Ескудеро.

Домакините натиснаха, но отправиха първия си точен удар едва секунди преди почивката.

През втората част повечето атаки на Барселона оставаха ялови, а Де Йонг и Депай се отчетоха с пропуски.

В 88-ата минута Араухо се замеси в скандал с играчи на Гранада и получи жълт картон, но секунди по-късно засече с глава едно центриране и направи резултата 1:1.

Финалният натиск не донесе трите точки на сметката на Барселона и така тимът се намира на седмо място с 8 т. от 4 мача.