Гол в 95-ата, драма с ВАР и нова късна победа за Сити

Гол в 95-ата, драма с ВАР и нова късна победа за Сити Снимка: Getty Images

Манчестър Сити се завърна на лидерската позиция във Висшата лига след драматичен успех с 2:1 като гост на Уулверхемтън.

Успехът за "гражданите" дойде след обрат от 0:1 и след победен гол в 95-ата минута на Джон Стоунс.

Централният защитник се разписа с глава след центриране от корнер дълбоко в добавеното време, за да донесе трите точки за гостите.

Стидна се и до драма с ВАР. "Вълците" имаха претенции, че Бернардо Силва е пречел на вратаря Жозе Са да види удара на Стоунс, но след преглеждане на ситуацията главният съдия Крис Кавана присъди гола на Сити.

През първата част Странд Ларсен бе извел Уулвс напред в резултата, преди Гвардиол да изравни.

С трите точки Сити се върна начело в класирането с 20 точки - с две пред Ливърпул, който днес излиза в сблъсък срещу Челси.

Уулвс остава предпоследен със само една спечелена точка.

Задоволи любопитството си по най-удобния начин - абонирай се за седмичния ни бюлетин с най-интересените статии.