Кошмарна грешка на Мойзе Кийн провали Юве срещу Наполи

Кошмарна грешка на Мойзе Кийн провали Юве срещу Наполи Снимка: Getty Images

Кошмарна грешка на Мойзе Кийн коства точката за Ювентус при визитата на Наполи. "Старата госпожа" загуби с 1:2 след късен гол на Калиду Кулибали.

В 85-ата минута след центриране от корнер Кийн насочи топката към вратата си, все едно бе пред противниковата. Войчек Шчесни успя да реагира и да извади топката, но я поднесе на тепсия на Кулибали, който отблизо донесе победата на Наполи.

Всичко започна перфектно за "бианконерите", които поведоха още в десетата минута. Алваро Мората се възползва от грешка в отбраната на неаполитанците и от малък ъгъл успя да пробие Оспина.

Наполи обаче стигна до пълен обрат. Преди победния гол на Кулибали тимът на Лучано Спалети изравни малко след почивката. Отново Шчесни спаси първоначалния удар към вратата си. Изстрелът на Инсинье бе отразен, но топката попадна точно в Матео Политано, който не сбърка при добавката.

Победата е трета поред за Наполи от началото на сезона, докато Юве остава със само една спечелена точка след три изиграни мача.