Ливърпул се е присъединил към Манчестър Юнайтед в надпреварата за подписа на поливалентния халф на Борусия Дортмунд Феликс Нмеча, пише TEAMtalk.
Бившият футболист на Манчестър Сити е готов да се завърне в Англия, въпреки че подписа нов договор с "жълто-черните" по-рано през годината. Ливърпул е само един от отборите от Висшата лига, които следят ситуацията с 25-годишния футболист.
Нмеча прави добри игри от началото на Мондиал 2026, а имаше и добър сезон в Бундеслигата, което го прави апетитна хапка за отборите. Оферта от порядъка на 50 милиона евро би била достатъчна, за да накара Дортмунд да седне на масата за преговори, но при по-сериозен интерес това може да се окаже едва началната оферта.

