Мачовете на Германия и Нидерландия предложиха цели 12 гола

Мачовете на Германия и Нидерландия предложиха цели 12 гола Снимка: Getty Images

Първите мачове от Група 3 на Лига А в Лигата на нациите предложиха цели 12 гола на зрителите.

Германия размаза Унгария с 5:0, като четири от попаденията паднаха след почивката.

Никлас Фюлкруг откри резултата в 27-ата минута, а след почивката Мусиала, Вирц, Павлович и Кай Хаверц от дузпа оформиха крайния резултат

Звездата на Байерн Мюнхен Джамал Мусиала се отчете и с хеттрик от асистенции за успеха на Бундестима.

В другия мач от групата Нидерландия победи Босна и Херцеговина с 5:2.

Зиркзее и Райндерс вкараха за домакините през първата част, а Демирович бе точен за Босна.

През второто "лалетата" вкараха нови три гола чрез Гакпо, Вегхорст и Шави Симонс, а Един Джеко отсрами гостите.

Така след първите мачове в групата Германия и Нидерландия имат по три точки, Босна и Унгария с по нула.