Мъка! И в навечерието на Коледа в Челси не стават чудеса

Мъка! И в навечерието на Коледа в Челси не стават чудеса Снимка: Getty Images

Катастрофалното представяне на Челси във Висшата лига продължи с нова загуба - 1:2 в гостуването на Уулвърхемптън.

Тимът на Маурисио Почетино има вече 8 поражения в 18 мача през кампанията и остава в средата на таблицата, а класиране на някое от челните места е абсолютен мираж.

Първото полувреме се запомни с невероятен пропуск на Рахийм Стърлинг, а в края на частта и домакините започнаха да създават положения.

Уулвърхемптън изигра много по-уверено второ полувреме и поведе в 51-вата минута, когато Марио Лемина отбеляза с глава след корнер.

Челси така и не стигна до изравняване, а в добавеното време съперниците си размениха по още един гол.

Първо Мат Дохърти удвои за Уулвс, а после Кристофър Нкунку откри головата си сметка във Висшата лига, но това се случи чак в 96-ата минута и вече беше късно за обрат.

Челси и Уулвс са на 10-о и 11-то място в подреждането с по 22 т., колкото има и 12-тият Борнемут.