Маунт след гола: Със смесени чувства съм

Маунт след гола: Със смесени чувства съм Снимка: Getty Images

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Мейсън Маунт разказа за емоциите си след дебютния си гол за тима. 25-годишният англичанин се разписа в мача срещу Брентфорд (1:1) от 30-ия кръг на Висшата лига. Маунт откри резултата в 90+6-ата минута, но "червените дяволи" изпуснаха победата три минути по-късно.

"Имам смесени чувства, но съм горд да празнувам първия си гол за този клуб! Ще продължим да работим, за да завършим сезона на високо ниво. Благодаря ви за подкрепата", написа Маунт в социалните мрежи.

Маунт има 14 участия във всички състезания през този сезон, като отбеляза един гол и направи една асистенция. Миналото лято Манчестър Юнайтед плати на Челси около 65 милиона евро за него.