Меси няма спиране - вкара два и Интер отново победи

Лионел Меси вкара два гола във вратата на Атланта Юнайтед и добави асисистенция за 78 минути на терена, а Интер Маями се наложи с 4:0.

Аржентинецът откри резултата в 8-ата минута, а в 22-ата отбеляза и второ попадение за своя тим. Финландецът Робърт Тейлър също се разписа на два пъти за крайното 4:0 в полза на Интер Маями. По този начин състава воден от Хирардо Мартино събра пълен актив от 6 точки и е лидер в група 10 за Купата на Лигата.

В 78-ата минута Меси бе заменен от Роби Робинсън, а в края Кристофър Маквей от Интер Маями получи червен картон, а Тиаго Алмада от Аталанта пропусна дузпа в края.