Милан спечели трилъра срещу Фрозиноне

Фрозиноне и Милан сътвориха истинско шоу в двубоя помежду си от 23-тия кръг на Серия "А". Тифозите на домакините обаче нямаха много поводи за радост, след като любимците им отстъпиха с 2:3 в мач, в който премина през обрати.

Оливие Жиру даде преднина на "росонерите" още в 17-та минута, но няколко по-късно играещият под наем от Ювентус аржентинец Матиас Соуле изравни от дузпа.

В средата на второто полувреме Фрозиноне обърна нещата в своя полза с попадение на Лука Мацители, но това съвсем не бе всичко.

Матео Габия направи 2:2 в 72-рата минута, а Лука Йович в 81-вата отбеляза победното попадение за гостите.

Тогава домакините допуснаха две грешки в своята защита, от което се възползва Йович и нападателят беше точен с удара си от чудесна позиция.