Носителят на Купата на Германия отпадна още във втория кръг

Носителят на Купата на Германия отпадна още във втория кръг Снимка: Getty Images

Носителят на Купата на Германия за миналия сезон РБ Лайпциг приключи участието си още във втория кръг на тазгодишната надпревара.

"Биковете" загубиха с 0:1 от Волфсбург като гости и ще трябва да се примирят с ранно отпадане от турнира.

Лайпциг допусна ранен гол, дело на Вацлав Черни в 15-ата минута, а в началото на втората част гостите останаха и с човек по-малко.

В 56-ата минута Юсуф Поулсен получи втори жълт картон и компрометира шансовете на тима си да стигне до изравняване.

В друг от 1/16-финалните мачове за Купата на Германия Щутгарт отстрани Унион Берлин, също с победа с 1:0.

Така мъките на Унион от началото на сезона продължават.