Отборът на Роналдо победи с три гола в добавеното време

Отборът на Роналдо победи с три гола в добавеното време Снимка: Getty Images

Ал-Насър се добра до победата с 3:1 срещу последния в класирането Ал-Батин след три гола в добавеното време. Съдията даде 12 минути продължение на двубоя, а тимът на Кристиано Роналдо изравни в 93-тата минута след попадение на Абдулрахман Гарееб.

В 112-ата минута резервата Мохамед Ал Фатил се разписа, а в 114-ата друга резерва - Мохамед Маран, отбеляза трето попадение за гостите. Ренцо Лопес бе дал преднина на домакините в 17-ата минута.

Победата върна Ал-Насър на върха на класирането. Тимът на Руди Гарсия има преднина от две точки пред втория Ал-Итихад. Това бе осмият мач на Кристиано за тима от Саудитска Арабия и в тях той има осем отбелязани гола.