Отново въртележка в калчото, Наполи е на върха с гол в 94-тата минута

Отново въртележка в калчото, Наполи е на върха с гол в 94-тата минута Снимка: Getty Images

Въртележката на върха в Серия "А" продължава и на първото място отново е тимът на Наполи.

Неаполитанците взеха ценна победа с 2:1 срещу Лацио в Рим с победен гол в 94-тата минута и се изкачиха над Милан по голова разлика на върха.

Герой стана Фабиан Руис, който осигури победата със страхотен удар извън наказателното поле.

Преди това Лоренцо Инсинье откри за гостите с изстрел от движение, а Педро изравни две минути преди края с бомба от границата на наказателното поле.

Попадението на Фабиан Руис направи Наполи първенец с 57 т., колкото има и вторият Милан.

Третият Интер е с 55, но и с мач по-малко, а битката за титлата остава непредсказуема.