Милан зарадва конкурентите с нова загуба на точки

Милан зарадва конкурентите с нова загуба на точки Снимка: Getty Images

Милан отново загуби ценни точки в Серия "А", след като стигна само до 1:1 в домакинството си на Удинезе.

"Росонерите" зарадваха конкурентите си за титлата с неубедителна игра и ново равенство няколко дни след като направиха 2:2 с последния Салернитана.

Тази вечер Милан излезе напред в резултата чрез Рафаел Леао през първото полувреме.

След почивката обаче Удинезе създаде поредица от добри положения и заслужено изравни чрез Удоджи.

Милан не беше далеч и от загубата, но Майк Менян се отчете с две спасявания, осигурили точката на играчите на Стефано Пиоли.

Червено-черните остават първи в класирането с 57 т., но водят само с три на преследвачите Интер и Наполи, които имат съответно два и един мач по-малко.