Пълна катастрофа за Юнайтед на "Олд Трафорд"

Пълна катастрофа за Юнайтед на "Олд Трафорд" Снимка: Getty Images

Манчестър Юнайтед записа пореден голям срив през сезона и падна с 0:3 от Борнемут на "Олд Трафорд" във Висшата лига.

"Червените дяволи" претърпяха пълно унижение, докато Борнемут записа първи успех на този стадион.

Срамът за домакините можеше да е още по-голям, но два гола на "черешките" бяха отменени с ВАР, а те удариха и греда.

Доминик Соланке откри резултата в 5-ата минута, а след почивката Филип Билинг (68") и Маркос Сенеси (73") в разстояние на пет минути отказаха тима на Ерик тен Хаг да преследва дори точката.

Капитанът Бруно Фернандеш пък си изкара картон, който ще го извади от дербито с Ливърпул след седмица.

Седмата загуба през сезона остави Юнайтед на шестото място във Висшата лига с 27 т.