Първият гол на Роналдо спаси Ал Насър от нова издънка (видео)

Първият гол на Роналдо спаси Ал Насър от нова издънка (видео) Снимка: Getty Images

Кристиано Роналдо вкара първия си гол за Ал Насър при равенството 2:2 на гости на Ал Фатех. Португалецът спаси точката за гостите, разписвайки се от дузпа в 93-тата минута.

Това е втори пореден мач без победа за Ал Насър, който преди седмица загуби с 1:3 сблъсъка за Суперкулата с Ал Итихад.

Така късното попадение на Роналдо спаси Ал Насър от втора поредна загуба.

През първото полувреме Роналдо имаше перфектен шанс да се разпише. След удар на Талиска, който рикошира в гредата, Кристиано можеше да довкара топката, но я прати високо над вратата.

Португалецът удари и греда през първата част, но в самия край дойде неговият момент. И той не го пропусна, разписвайки се от бялата точка.

Това бе гол №820 на клубно и национално ниво за Роналдо.

С равенството Ал Насър се завърна на върха в класирането - с 34 точки, колкото има и вторият Ал Шабаб, но той е с мач повече и по-лоши показатели в директните двубои. Ал Фатех е шести с 22 т.