Проблемите в Юнайтед се увеличиха с още един

Проблемите в Юнайтед се увеличиха с още един Снимка: Getty Images

Мейсън Маунт отново е контузен и е под въпрос за следващия мач на Манчестър Юнайтед.

Полузащитникът има травма на главата, която може да го принуди да пропусне гостуването на Порто от Лига Европа в четвъртък, съобщава Manchester Evening News.

Така проблемите за мениджъра Ерик тен Хаг се увеличават с още един.

Бъдещето на Тен Хаг в отбора е под въпрос и е все по-вероятно той да бъде уволнен при негативни резултати в двата мача тази седмица - срещу Порто и после срещу Астън Вила за първенството.

Маунт получи контузията си при тежката загуба с 0:3 от Тотнъм, когато влезе в началото на второто полувреме, но се наложи да бъде заменен към края.

По-късно халфът показа, че има няколко шева в задната част на главата.

И макар че самият играч твърдеше, че не е пострадал сериозно, той не тренира с отбора преди отпътуването за Португалия, затова и се очаква Тен Хаг да не разчита на него срещу Порто.

Поне мениджърът ще може да разчита на Коби Мейну, тъй като той тренира наравно с останалите, а в състава се завръща и Хари Магуайър, който пропусна сблъсъка с Тотнъм заради лек здравословен проблем.

Задоволи любопитството си по най-удобния начин - абонирай се за седмичния ни бюлетин с най-интересените статии.