ПСЖ с първа победа за сезона, Мбапе блесна с два гола

ПСЖ с първа победа за сезона, Мбапе блесна с два гола Снимка: Getty Images

Килиан Мбапе отбеляза завръщането си в титулярния състав с два гола при победата на ПСЖ с 3:1 над Ланс на "Парк де Пренс".

Въпреки двете попадения Мбапе продължава да бъде освиркван от част от домакинските привърженици на парижани.

Третият гол за ПСЖ бе дело на Марко Асенсио, а почетният гол за Ланс вкара Морган Гилавоги в добавеното време.

Това е първа победа за Луис Енрике начело на ПСЖ след двете поредни равенства. Така отборът му има вече пет точки и се изкачи до четвъртата позиция.

Междувременно свободното падане за Ланс, който бе конкурентът на ПСЖ за титлата през миналата година до самия край, продължава. Отборът на Франк Хес има само една точка в първите си три мача.