Реал се сгромоляса в Мадрид срещу новак

Реал се сгромоляса в Мадрид срещу новак Снимка: Getty Images

Шампионът на Испания Реал Мадрид се издъни тежко и загуби с 0:1 от новака Кадис на своята тренировъчна база "Алфредо ди Стефано".

Единственият гол падна още в 16-ата минута, когато се разписа Чоко Лосано.

Реал игра твърде безидейно и накара треньора Зинедин Зидан да направи четири смени още на почивката.

През втората част Карим Бензема уцели гредата, но като цяло "кралете" не направиха достатъчно, за да стигнат дори до точка.

Така Реал допусна първа загуба на тренировъчната си база, на която играе от юни насам. Това е и първо поражение през този сезон, което оставя тима начело с 10 точки, колкото имат и Кадис и Гранада.

Големият враг Барселона е със 7 т., но има два мача по-малко и може да изравни Реал при победа над Хетафе тази вечер.