Реймс спря ПСЖ

Реймс спря ПСЖ Снимка: Getty Images

Реймс и Пари Сен Жермен завършиха 1:1 в среща от 5-ия кръг на френската Лига 1. Домакините поведоха с гол на Кейто Накамура в 9-ата минута, а в средата на второто полувреме Усман Дембеле изравни.

Парижани са начело в подреждането с 13 точки, следвани от Олимпик Марсилия и Монако с по 10 пункта. Реймс е на петата позиция с 8 точки.

Реймс стартира уверено и поведе в 9-ата минута, когато Кейто Накамура овладя центриране и с плътен удар преодоля Сафонов.

Усман Дембеле се появи на терена в 65-ата минута и три по-късно се възползва от диагонално подаване на Жоао Невеш и отблизо се разписа за 1:1.

В допълнителното време на срещата домакините пропиляха отлична възможност да стигнат до победата.

Тагове: лига 1, псж, реймс