Резерви спасиха ПСЖ на старта на ерата след Мбапе

Резерви спасиха ПСЖ на старта на ерата след Мбапе Снимка: Getty Images

ПСЖ отнесе Льо Авър с 4:1 в първия си мач от новия сезон във френското първенство.

Шампионът стартира с добър резултат ерата след Килиан Мбапе, макар че победата не дойде толкова лесно и до 85-ата минута домакините удържаха равенството.

Канг-Ин Лий откри още в третата минута за тима на Луис Енрике, но Гаутие Лорис изравни за Льо Авър в началото на втората част.

Парижани стигнаха до три късни гола на трима резервни играчи - първо Усман Дембеле се разписа за 2:1, а минута по-късно Брадли Баркола отбеляза успокоителен трети гол.

В 90-ата минута вкара и Рандал Коло Муани.

След двубоя треньорът Енрике отново показа недоволство от безспирните въпроси на репортери относно тръгналия си Мбапе.