Рома сложи край на черната серия, скучен Юве се занули с Аталанта

Рома сложи край на черната серия, скучен Юве се занули с Аталанта Снимка: Getty Images

Рома се върна към победите и записа втори успех от началото на сезона в Серия "А" след 2:0 срещу Фрозиноне на "Олимпико".

Въпреки отпорът, който дадоха гостите, "вълците" взеха заслужени три точки, с които направиха скок до 11-ата позиция.

Ромелу Лукаку през първото полувреме и Лоренцо Пелегрини седем минути преди края донесоха успеха за римляните.

По-рано през деня Ювентус и Аталанта спретнаха един от най-скучните мачове през кампанията досега, като не успяха да си отбележат гол.

"Старата госпожа" не създаде нито една опасност пред противниковата врата.

Юве изглеждаше доволен от точката в Бергамо, която остави отборът на Макс Алегри на четвъртата позиция с пункт над Аталанта.