Роналдо блести с два гола и асистенция с пета в Шампионската лига (видео)

Роналдо блести с два гола и асистенция с пета в Шампионската лига (видео) Снимка: Getty Images

Кристиано Роналдо изведе своя Ал-Насър до драматична победа с 4:3 над катарския Ал-Духаил в азиатската Шампионска лига.

Португалецът изведе с пета Талиска за 1:0 в 25-ата минута, а през втората част паднаха цели шест попадения.

Садио Мане се разписа в 56-ата, а пет по-късно Роналдо вкара първото си попадение с красиво изпълнение извън наказателното поле.

В рамките на четири минути обаче гостите намалиха на 2:3.

В края двата тима си размениха по още едно попадение. В 81-вата Роналдо вкара още един страхотен гол от воле, пет минути преди края Олунга оформи крайния резултат.

Ал-Насър е лидер в групата с девет точки от три мача, пред иранския Персеполис, а Ал-Духаил и таджикистанският Истиклол са с по една.