Роналдо и Мане отново вкараха за Ал Насър

За четвърти пореден мач Кристиано Роналдо и Садио Мане вкараха голове за Ал Насър, помагайки на отбора да спечели четвъртата си поредна победа. Този път с 3:1 кат гост на Ал Раед, който игра с десет души на терена през цялото второ полувреме.

Така Ал Насър вече остави далеч зад себе си лошия старт на сезона и двете поредни поражения, с които влезе в новото издание на саудитската Про Лига.

Сенегалската звезда откри резултата в добавеното време на първата част с шестия си гол за сезона. Португалската легенда пък се разписа дванадесет минути преди края

Талиска бе вкарал втория гол за гостите в 49-ата минута, докато Мохамед Фузаир бе точен от дузпа за домакините минута преди края.

Роналдо води при голмайсторите със 7 попадения.

Ал Насър пък е шести в класирането с 12 точки и 18 вкарани гола до момента.