Странен Юнайтед загуби от холивудския Рексъм

Резерви и младоци на Манчестър Юнайтед отстъпиха с 1:3 на Рексъм в контрола преди началото на сезона. Двубоят се игра на "Снапдрагон Стейдиъм" в Сан Диего.

Необичайната формация на Юнайтед не успя да се противопостави на Рексъм, който е собственост на актьорите Райън Рейнолдс и Роб Макълхени и през миналия сезон се завърна в професионалния футбол. Уелският тим създаде повече положения и заслужено спечели, а 18-годишният халф Даниел Гор от Манчестър Юнайтед получи червен картон в началото на второто полувреме.

Единствения гол за Юнайтед вкара испанецът Марк Хурадо, който се възползва от перфектна асистенция на Алваро Фернандес в края на първото полувреме. На почивката мениджърът на Рексъм Фил Паркинсън извърши 10 смени, а в 47-ата минута отборът му получи числено предимство, след като Кавана фаулира грубо Анди Канън и беше изгонен.