Този път Меси и Суарес не бяха достатъчни на Интер Маями (видео)

Този път Меси и Суарес не бяха достатъчни на Интер Маями (видео) Снимка: Getty Images

Лионел Меси и Луис Суарес отново се разписаха за своя Интер Маями, но техните попадения този път не стигнаха на "чаплите" за победа.

Интер завърши наравно 2:2 във визитата си на Нашвил в първия осминафинал от Шампионската купа на КОНКАКАФ.

Реваншът е следващата седмица в Маями.

След два гола на Джейкъб Шафълбърг, вторият от които бе изключителен красавец, се наложи Меси и Суарес да спасяват гостите.

Аржентинецът отбеляза четвъртото си попадение в последните три мача за Маями в 52-рата минута, за да намали резултата, а голът на Суарес дойде чак в добавеното време, за да даде добри шансове на Интер в реванша пред собствена публика.

Суарес също се намира в прекрасна форма, след като подписа с Маями. От началото на сезона уругваецът има три гола и четири асистенции в първите си четири мача за "чаплите".