В Италия: Пиоли е на дузпата

В Италия: Пиоли е на дузпата Снимка: Getty Images

Стефано Пиоли може да бъде уволнен след снощното равенство на Милан със Салернитана 2:2.

"Росонерите" бяха на минути от загубата срещу последния отбор в Серия "А", но се спасиха с изравнителен гол на Лука Йович в 90-ата минута.

Равенството остави Милан на третата позиция, на цели осем точки зад лидера Интер, който е и с мач по-малко от градския си съперник.

Според "Гадзета дело Спорт" в Милан не са доволни от резултатите на Пиоли и обмислят смяната му.

В последния си мач за годината "росонерите" приемат Сасуоло, който няма победа в последните четири кръга от първенството.