Златан с още два при разгромна победа на Милан

Милан разгроми с 4:0 Кротоне у дома в двубой от 21-вия кръг на Серия "А". Златан Ибрахимович и Анте Ребич вкараха по два гола за "росонерите". Така шведският нападател вече има 501 клубни гола в своята кариера.

Първият гол падна в 30-ата минута, когато Златан Ибрахимович си освободи пространство в наказателното поле след подаване от Рафаел Леао, и изпрати топката в горния десен ъгъл за 1:0.

В 64-тата минута, Тео Ернандес намери Златан Ибрахимович, който с прецизен удар в долния десен ъгъл удвои.

Пет минути по-късно, Анте Ребич засече подаването от ъглов удар и с глава отблизо в дясната страна на вратата направи резултата класически.

Само минута по-късно отново Ребич се разписа след като стигна до прецизен пас в наказателното поле, той не се поколеба да нанесе удар по трева за крайното 4:0.

Милан е първи с 49 точки, Интер има 47, а третият Ювентус - 42.