Белгийците нямат грешка, минаха и през Шотландия

Белгийците нямат грешка, минаха и през Шотландия Снимка: Getty Images

Белгия продължава да се представя безгрешно в квалификациите за Евро 2020 и този път победи Шотландия с 4:0 като гост.

Играчите на Роберто Мартинес стигнаха до поредния си изразителен успех с попадения на Ромелу Лукаку и защитниците Томас Вермален и Тоби Алдервейрелд още преди почивката.

През втората част представилият се страхотно Кевин Де Бройне също се отчете с гол, който фиксира крайния резултат.

Белгия води в група I на квалификациите с пълен актив от 18 т. и голова разлика 19:1.

На второ място е Русия с 15 т., докато Шотландия е на предпоследната 5-а позиция с 6 т. и със съвсем илюзорни шансове за класиране.