Маша Шарапова е №1 по красота и талант

Мария Шарапова - талант и визия съчетани в едно

Мария Шарапова

Бивша лидерка в световната ранглиста, победителка в три от турнирите от веригата Голям шлем - Уимбълдън, Australian Open и US Open. Безспорен талант, а с атрактивната си визия е любимка на фотографите. Засне няколко впечатляващи фотосесии, като може би най-много фенове събра тази по бански за Sports Illustrated.

Ана Иванович

Финалистка на „Уимбълдън" и „Australian Open", победителка на Ролан Гарос, бивша №1 в света. Талантът на сръбкинята на подлежи на съмнение Красотата й също. Ако не сте убедени вижте снимките й за сръбското FHM

Моника Селеш

През 1991 г. тя спечели три титли от Големия шлем. После в годните прибави още шест такива във витрината си. През 2000 г. на олимпийските игри в Сидни взе бронзов медал. Освен на корта демонстрира нашумелите американски шоу програми.

Крис Евърт

Остава си една от най-големите звезди на женския тенис с уникалните 18 трофея от Големия шлем. Общият брой на отличията, които е спечелила пък е 157. Успехите й вървят ръка за ръка със страхотна визия и тяло, което тя демонстрира с гордост.

Серина Уилямс

До преди дни тя бе №1, спечелила е 13 титли от Големия шлем, с което бие и собствената си сестра. Феновете са категорични, че Серина е и по-добре изглеждащата от двете американки.

Дженифър Каприати

Олимпийска шампионка от Сидни, трикратна победителка в турнири от Големия шлем. Визитката й включва общо 14 титли и 430 постигнати победи на корта. Една от най-харизматичните състезателки в историята, с невероятно чаровна усмивка, което й спечели допълнително фенове.

Винъс Уилямс

Бивша №1 в света, с шест титли от Големия шлем. Талантът й на корта е безспорен. Що се отнася до визията мнозина оспорват попадането й в подобни класации. Американката обаче демонстрира добра физика, която се допълва от добър дизанейрски вкус. Няма как да остане незабелязана, независимо дали е на корта или извън него

Мартина Хингис

Швейцарката е спечелила близо 80 процента от мачовете, в които е участвала. Към това се добавят пет титли от турнирите от Големия шлем. Към това се добавят страхотна усмивка и скромен характер.

Каролин Вожняцки

От следващата седмица официално ще бъде новата №1 при жените. Един от големите таланти в момента, на който предстои страхотно бъдеще. Все още й липсва титла от Големия шлем, но всички са убедени, че тя няма да закъснее. Печели с атлетичната си визия и чаровна усмивка.

Анна Курникова

Никой няма съмнения, че сред 10-те Анна е най-красивата. Обаче талантът й на корта така и не успя да се разкрие. Най-високото й място в ранглистата на сингъл е 8-мо, няма финал на турнир от Големия шлем, да не говорим за титла. Обача на двойки има 16 отличия. Перфектната визия на Курникова е превърна в една запомняща се жена, която печели цялото внимание върху себе си, където и да отиде. През годините Ана обиколи и кориците на най-продаваните мъжки списания в световен мащаб.