Този сайт използва „бисквитки“ (cookies). Разглеждайки съдържанието на сайта, Вие се съгласявате с използването на „бисквитки“. Повече информация тук.

Разбрах

"Неймар е първият футболист, който работи от вкъщи"

"Неймар е първият футболист, който работи от вкъщи" Снимка: Getty Images

Президентът на Бразилия Луис Инасиу Лула да Силва се пошегува с Неймар, който продължава да страда от контузия и няма да може да играе за родината си на Мондиал 2026 към този момент, че е единственият футболист в историята, който работи от вкъщи.

Звездата на Сантос ще гледа от първия ред, докато не се възстанови от проблем в прасеца. По време на реч в Бело Оризонте Лула говори с млад фен, който заяви симпатиите си към Неймар, заявявайки, че той е най-добрият играч в състава на "селесао".

Това от своя страна провокира и шегата от страна на силния човек в Бразилия.

"Видях нещо вчера, че Неймар е първият футболист, който работи от вкъщи. Хоумофис играч. Прочетох това в интернет. Сега ще трябва да направим национален отбор, съставен от изкуствен интелект: 11 Пеле."

Неймар вече тренира с останалите футболисти и се очаква да е на линия за срещата с Шотландия. Това обаче не означава, че ще изиграе пълни 90 минути или изобщо ще се появи на терена, защото медицинският щаб на Бразилия няма да рискува неговото здраве.

Добави ни в предпочитани източници в Google

Седмичен бюлетин

Задоволи любопитството си по най-удобния начин — най-интересните статии директно в пощата ти.

Без спам. Можеш да се отпишеш по всяко време.

Най-четените