Нов провал за Гонзо, Славия взе гостуването на Монтана

Гонзо започва слабо начело на Черно море... Снимка: Gong.bg
Гонзо започва слабо начело на Черно море...

Отборът на Черно море записа втора поредна загуба под ръководството на новия си наставник Георги Иванов-Гонзо в "А" група, допускайки изненадващо поражение с 0:1 на "Тича" от последния в класирането Етър.

Точен за "болярите" беше влезлият като резерва Мехмед, който се разписа в 77-та минута със страхотен шут от 30 метра. Общо 11 чужденци играха за Етър - 8 започнаха като титуляри, а трима се включиха в резерв.

Славия утежни положението на друга дънна риба - Монтана. "Белите" си тръгнаха с три точки след 1:0 при визитата си на северозапад.

Единственото попадение в срещата вкара Радослав Василев в 30-ата минута. Футболистът се разписа след центриране от фаул на Павле Попара.

При това развитие Локо Сф вече е последен с 12 точки, но и мач по-малко. Монтана също има толкова, а под чертата са още Етър с 14 и Берое, който утре приема шампиона Лудогорец, с 15 точки.