Изненадите продължават, Камерун загуби, а Тунис се оттърва с равен

Продължават изненадите в турнира за Купата на Африканските нации.

След равенството на Кот Д'Ивоар и загубите на Алжир и Египет, друг от фаворите Камерун загуби с 0:1 от Габон в група „С" на надпреварата.

Единственото поапдение в мача отбеляза капитанът на Габон - Даниел Кузен в 17-ата минута на срещата.

Камерун доминираше през целия мач и въпреки присъствието на Самуел Ето'о в атаката на тима, не успя да пробие солидната защита на противника и загуби срещата.

В другия мач от групата Тунис също започна разочароващо участието си в турнира и направи 1:1 с Замбия.

Джейкъб Муленга изведе Замбия напред в 18-ата минута, а малко преди почивката Тунис изравни чрез Зухеир Дауади.