Пеев се разписа срещу Миланов в Русия

Пеев изживява втора футболна младост

Георги Пеев отбеляза гола за Амкар при поражението на домакините от Перм с 1:3 от ЦСКА (Москва) в двубой от руската Премиер лига.

"Армейците" излязоха на второ място в подреждането и събраха 58 точки. Със същия актив е Локомотив (Москва) на третата позиция, а само с точка повече е водачът Зенит.

В понеделник тимът от Санкт Петербург гостува на московските "железничари" в двубой, който е с решаващо значение в битката за титлата. Амкар пък е седми с 37 точки.

Георги Пеев се разписа за 1:1 в края на първото полувреме, като това беше впечатляващият 12-ти негов гол през кампанията.

Пеев игра до 73-та минута, когато бе сменен от Иван Соловьов, а десният бек на Амкар Захари Сираков записа цял мач.

Другите двама българи в тима от Перм - Петър Занев и Благой Георгиев, не бяха на пейката на домакините.

Георги Миланов пък влезе в игра като резерва за ЦСКА (Москва) в 70-та минута.