Черноморец и Черно море с невиждан спектакъл

Гонзо беше наказан за мача на "Лазур" Снимка: Gong.bg
Гонзо беше наказан за мача на "Лазур"

Черноморец и Черно море завършиха с резултата на ЦСКА от зимните контроли - 3:3 в Бургас.

Лъчезар Балтанов вкара в 8-ата минута от дузпа за "акулите". Нарушението бе извършено срещу него от бранителя на "моряците" Сашо Александров. Росен Колев изравни в 25-ата минута. Кристиан Идалго даде преднина на гостите в 64-ата минута.

Само в рамките на две минути обаче бургазлии отново излязоха напред в резултата. В 66-ата минута Лорис Арно изравни, а в 68-ата Балтанов направи 3:2. Георги Божилов успя да донесе точка за варненци с гол в 90-ата минута.

Едната точка остави Черноморец на 6-о място с актив от 34 точки. Положението на играчите на Георги Иванов - Гонзо, който бе наказан, остава тежко.

Те са на 12-о място с 21 точки, само с една повече от намиращия се в зоната на изпадащите тим на Локомотив (София).